Adam Beni Sikiyor Karısı İzliyor

Merhaba sex öyküleri okurları. Ben Düsseldorf ’tan Melek. 32 yaşındayım ve dulum. Çoğu kere buraya takılıp tuhaf itirafları okuyorum, okurken dahi orgazm oluyorum. Hatta kimilerini okurken sanki kendi yaşamımı okuyorum, bazı hadiseler sanki beni anlatıyor gibi. Bende sizlere başımdan geçen tuhaf bir vakayı yazmak, sizlerle paylaşmak istedim. Belki size enteresan gelecek ama bunları gerçekten yaşadım ve halada yaşıyorum.
Geçen yıl Düsseldorf ’a bir saat mesafedeki bir şehire diskoya gittim. Disko çıkışı oldukça ayyaştım, araba kullanamıyacak kadar alkollüydüm. Diskonun önünde bir bankın üstüne oturdum, pak hava almak ve kendime gelmek istiyordum. Diskodan çıkan bir hayli erkek beni “götürmek” istedi, ama ben artık bu cins vakalardan usanmıştım, farklı birşeyler istiyordum. Oldukça seksi popumu örtecek kadar uzun kıvır kıvır saçlarımla, mini kiyafetlerimle, 7 ’den 70 ’e tüm erkekleri çıldırtıyordum. Gelen geçen beni hemen oracıkta sikecekmiş gibi bakıyordu.

Bende az değilim başka bir deyişle, ulusa biraz ucundan gösteriyordum ama kimseye vermiyordum. Derken bir karı-koca yanımdan Türkçe konuşarak geçtiler. Adam beni hedefleyerek karısına, “Şuna bak, tangası görünüyor resmen, hoşta amı varmış, sikmek isterdim.” dedi. Karısı da “İstersen götürelim sik, ne dersin aşkım?” dedi.Ben hiç oralı olmadım, daha doğrusu adamın karısından çekindim azıcık. Bunlar yanımdan uzaklaştılar. Ben kısa bir an düşündükten sonra kendi kendime “Kızım istediğin farklılık bu, fırsatı kaçırma.” diyerek peşlerinden koştum ve Almanca “Sigaranız var mı?” diye sordum.

Adam “Biz kullanmıyoruz, ama şurda az ileride sarih bir büfe var, ordan sanaalalım.” dedi. “Tamam.” dedim ve beraber yürümeye başladık. Yolda bana sualler sormaya başladılar, “Nerelisin?” gibi, ben de “Macaristanlıyım.” diye yanıt verdim. Havadan sudan sohbet ederek yolumuza devam ettik. Arada sırada nasılsa ben kavramıyorum diye, kendi aralarında Türkçe konuşuyorlardı. Benim Türk olduğum uslarının ucundan dahi geçmiyordu. Ben çaktırmadan oyuna devam ediyordum, Almanca konuşuyorduk. Büfeye geldik, adam bana bir koli sigara ve çakmak aldı ve sigaramı yaktı. Sonra “Sigaranın yanında kahve iyi gider, istersen sana bir ‘Türk Kahvesi ’ ikram edelim.” dedi.

Bende “Öğrenmem ki, olur mu?” deyip karısının gözlerine baktım. Karısı “Neden olmasın? Konutumuz iki cadde ötede, emret bir kahvemizi iç.” dedi. “Tamam, içeyim ozaman.” dedim ve konutlarına gittik. Kadın mutfağa bana kahve yapmaya gitti. Gitti ama gelmek öğrenmedi. Adam karşıma oturmuş ikide bir sikini yakalıyor oynuyordu. Bende özellikle bacaklarım ayrık bir biçimde oturuyordum, başka bir deyişle benim mülk alandaydı. Adam “Çok sexy tangan var, rengi de hoşmuş, beyaz!” dedi. Bende “Beyaz değil, kırmızı!” dedim. “Yok beyaz!” dedi, bende “Hayır kırmızı!” dedim. “Görmeyince inanmam, göster.” dedi. Eteğimi kaldırdımgösterdim. Adam gülerek, “Bende bunu istiyordum, hoş amın var, yalayıp sikmek isterdim.” dedi. “Nasıl olacak? Karın ne der?” dedim. “Karımla anlaştık zati, seni sikmek için kahveyi gerekçe ettik.” dedi.
Kahve birtürlü gelmiyordu. Ben kahveyi beklerken adam fermuarını açtı ve koca kalın sikini çıkartıp bana gösterdi, “Kahveden evvel istersen gel bunun bir tadına bak.” dedi. Gözüm kapıdaydı, karısının haberi vardı öğreniyordum, ama yinede ya kazançsa diye azıcık sıkıntılıydım. “Korkma karım gelmez!” dedi, beni kolumdan sürükleyerek sikini ağzıma verdi. Saçlarımı eline doladı, iki eliyle sikini ağzıma bastırıyordu. Sikini tümden ağzıma sokmaya çalışıyordu. Adam zevkten dört köşe olmuş, esrarengiz sesler çıkartıyordu, ben ise gözüm kapıda, çekinerek de olsa, hoşça yalıyordum. Siki çok güzelime gitmişti, emiyor, ısırıyor ve yalıyordum.

Sonra benzerini o da bana uyguladı, amımı emiyor, yalıyor, arada bir de parmağını sokuyordu. Amımı epeyce bir yaladıktan sonra, “Gel otur üstüne, sikimi gömecem sana!” dedi. Beni ters çevirerek oturttu üstüne, alttan girdi amıma. O koca siki nerdeyse ağzımdan çıkacak sandım.Süper sikiyordu, haylidir böyle hoş sikilmemiştim, hayal edilemiyecek kadar çok zevk alıyordum. O uzun ve kalın siki amımın derinliklerine girip çıktıkça, katlanamayıp bende haykırmaya başladım. Sikinin üstünde mest olmuş bir biçimde hoplayıp zıplarken, birden kapıda beliren karısını görünce dondum kaldım. Nedense karısından çekiniyor ve utanıyordum.

Ben bir an duraksayınca, karısı bana “Çekinme, devam et! Kocamın siki hoştur, iyi de siker, sende hissesini al!” dedi. Ben yinede zıplamayı vazgeçtim, adamsa alttan geçirmeye devam etti. Arada bir pozisyon değiştirerek bir hoş sikti beni. Bütün istediğim gibi sertçe, hunharca sikti. Karısıda yeri geldi beni okşadı öptü, yeri geldi bacaklarımı yakaladı, kocasının beni sikmesine destekçi oldu. Adam amımın hakkını verdikten sonra, yeniden karısının takviyeleriyle, beni domaltıp götten de sikti.

Porno öykü O gece ön arka demeden sabaha kadar sikildim. Sabah arabamı sıçradım Düsseldorf ’a döndüm. Zaman zaman beni yeniden çağırıyorlar, gidip siktiriyorum kendimi. Karısı biz sikişirken artık yalnızca izlemiyor, artık o da bizimle birlikte sex yapıyor. Kocası götümü sikerken karısı da, ya benim amımı yalıyor, yada bana kendi amını yalatıyor. Muhteşem sex yaşamımız oldu ve uzun zamandır da böyle devam ediyor. Şu gizemeler bir Alman erkek dostum var, ama onunla, o karı kocadan aldığım kadar çok zevk almıyorum. Bir gün onu da tanıştıracam onlarla, grup yapmayı kafama koydum iyice. Napıyım sikilmeye doymuyorum  Tüm sikici erkeklerin kalkmış yaraklarından ve azgın kadınların ıslak amlarından öpüyorum…