Adaleli Erkeğim Beni Her Pozisyonda Becerdi

Dostlar benim adım Aysema. Spor salonunda bir öğretmen Adult Seks Öyküleri ile başından geçen bir öyküyü sizinle paylaşmak istiyorum. Özellikle spor öğretmenimin beni becerdiği dakikaları umarım çok beğenerek ve isteyerek okursunuz. Bir gün spor salonunda bir anda büyüyen hadiseler neticesinde öğretmenimle evvel misyoner pozisyonunun de birlikte olduk ama o kısmı çok coşkulu olmadığı için ben size pozisyon farklılığı yaptığımız andan sonrasını anlatmak istiyorum. Misyoner pozisyonda bunaldığım için, artık pozisyonu değiştirmenin zamanı gelmişti onun adaleli bedeninden sonuna kadar yararlanmalıydım, hemen bacaklarımı omzuna attım ve ayağa kalkmasını söyledim, ayakta bacak omuza yaparak güçlü kollarının Kandırma Seks Öyküsü hakkını veriyordu, bir yandan da kalçalarımı avuçluyordu. Anladım ki beni arkadan da becermek istiyordu neden olmasın aylardır bir erkeğe götümü sunmamıştım, ben de bunu arzuluyordum. Fakat erkeğim daha fazla katlanamadı ve boşaldı gerçekten beklediğimden çok daha iyi performans Anal Seks Öyküleri sergilemişti, şimdi gizeme gelmişti ikinci posta atmaya.

Ona azıcık zaman tanıdım ve bardaklara şarap doldurarak Anal Seks Öyküsü yanına gittim yanına uzandım şaraplarımızı yudumlamaya ve azıcık sohbet etmeye başladık, bir yandan da ona meyve yediriyordum zira götümü becermesi için enerjiye lüzumu vardı, henüz daha orgazm olmamıştım benim için seks yarıda kalmıştı fakat emindim ki bu yakışıklı delikanlı bana harika bir biçimde istediğim seksi verecekti, şimdi gizeme Dul Seks Öyküleri geldi ikinci postayı atmaya. İyice azmıştım Sexs öyküleri ve onun adaleli bedeninin tadına bir defa daha bakmalıydım. Bir yandan öpücüklerle tekerrür azdırmaya başladım ve şimdi gizeme geldi beni arkadan becermeye dedim. Gözleri coşkudan açıldı ve gerçekten mi diye sordu, neden olmasın dedim, işte o anda onun yaşamının kadını olduğumu anladım daha evvel hiç arkadan bir kadını becermemişti ve ben ilki olacaktım. Hemen domaldım ve kalçalarımı ona sundum. Heybetli güçlü genç adam karşımda coşkudan titriyordu ve kalçalarımı okşadı daha sonra diliyle nemlendirerek içime girmeye başladı. Daha girer girmez inlemeye ve bu daracık poponun tadını çıkarması beni iyice azdırdı, ben de sanki zevkten çılgına dönüyordum. İyice köklemesi ve beni deliye çevirmesi için kalçalarımı oynatmaya başladım ikimizde zevkten deliriyorduk. Erkeğim daha yeni boşalmıştı bu sevişme uzun sürecekti bunun tadını sonuna kadar çıkarmalıydım. Domalmış halde iken bir de vajinama girmesini söyledim bir vajinama giriyor bir popoma bu biçimde beni sanki asabi kumlardan serin sulara yolluyordu.

Ellerim ayaklarım titriyordu, daha evvel hiç bu kadar Erotik Seks Öyküleri sevinç almamıştım onun o kalın ve güçlü penisi bana tekerrür hayata sevinci vermişti ve sanırım bunu ona da söylüyordum. Erkeğim beni hep becer hep senin kadının olmak istiyorum dedim, oda bana bunu hoşlana hoşlana yapacağını ve beni her gün sikmek istediğini soluk soluğa söylüyordu. Gerçekten artık insanın erişebileceği en büyük zevke erişmiştik ve aynı anda Ensest Seks Öyküleri çığlıklar atarak orgazm olduk. İkimizde dakikalarca yatakta hareketsiz bir biçimde yattık, hem evlenmeden evvel hem de evlendikten sonra bir hayli erkekle cinsel beraberliğim olmuştu, fakat ben böylesini görmemiştim. Bu genç delikanlı sanki bana tekerrür kadın olduğumu andırdırmıştı. Hemen kendime gelince kulağına beni bir daha görüp görmek istemediği sordum ve dönüp gözlerimin içine bakarak ‘benim hayatımın kadını sensin, seni hep becermek istiyorum ’ dedi. İşte o anda amacımı ulaştığımı kavradım ve asıl mutluluğa ulaştım.

Bu söz üzerine tekerrür azmaya başladım bu adama doymuyordum, hayatımda ilk kez bir erkek ile üçüncü postayı atmak için harekete geçtim. Deniz manzaralı jakuziyi doldurdum ve köpük yaptım, elimize birer bardak şarap aldık ve suya girdik. Orada hem sohbet ediyor hem gülüşüyor hem de Grup Seks Öyküleri birbirimize öpücükler veriyorduk. Kadınlık ruhuma değen çok hoş övgüler ediyordu, daha evvelden rakamlı cinsel beraberliği olmuş fakat benim tadımı hiç kimseden almamış, ben de benzerlerini ona söyledim, benim bir hayli beraberlik yaşadığımı fakat onun kadar güçlü bir erkek ile birlikte olmadığımı, beni becerirken kendimden geçtiğimi anlattım. Bu sözler üzerine tekerrür ateşli bir biçimde öpüşmeye başladık hemen ereksiyon olmuş penisinin üzerine oturdum ve suyun kayganlığı ile beraber üzerinde zıplamaya başladım. Soluğum kesilene kadar üzerinde durdum, artık iyice soluk soluğa kalmıştım fakat ona doyum olmuyordu bu sefer tekerrür popom Ensest Seks Öyküsü onu istiyordu. Suyun içinde jakuzide otururken arkamı ona döndüm ve daracık analımı ona sundum. Popomdan içeri girmek ona çok sevinç veriyordu bunu inlemelerinden ve heyecanlanmasını kavrıyordum, neticede onun arkadan becerdiği ilk kadın olmuştum artık beni unutamayacağını öğreniyordum. Suyun kayganlığı ile beraber çok daha fazla sevinç aldık ve git gel yapmaya başladı.

Bayağıda anal yaparken canım azıcık yanar fakat bu adamla Liseli Seks Öyküleri yaparken hiç yanmadı. Beni ayrılmasını ve saatlerce becermesini istiyordum ona resmen doymuyordum, sanırım deri geçimi böyle bir şeydi. Takribî 10 dakika kadar popomu becerdikten sonra artık canım yanmaya başladı ben de bu sefer tekerrür ön tarafa döndüm ve kadınlığımı penisiyle buluşturdum. Güçlü spor öğretmeni bir yandan dudaklarımı öpüyor bir yandan kulağıma ne kadar hoş olduğumu söylüyordu. Boynuma dudaklarıma öpücükler konduruyor ve benim özgüvenimi tekerrür kazandırıyordu, ben bu adama sanırım İş Yeri Seks Öyküsü  âşık olmuştum, daha evvel hiç sezmediğim duygular seziyor ve yanından bölmek istemiyordum. Hayatım süresince o penisi içimde kalabilirdi. O da benim gözlerimin içine bakarak muhteşem bir kadın olduğumu fısıldıyordu, bu biçimde 2 saat otel odasında geçirdik ve üç posta attık, benim hayatımın en hoş günüydü. Fakat bu adamdan parçalamam ve dediği İş Yeri Seks Öyküsü gibi bir kereye mahsus sevişmem olası değildi, neyse ki onun için de öyleymiş. Artık kumpaslı olarak beni becermeye başladı. Özellikle spor salonunda pek kimsenin girmediği tenha bir oda bulduk ve orada haftada en az bir kere ona veriyorum.

Hatta orada anal seks dahi yaptık, kalçalarımın tadına tekerrür tekerrür müddeti. Bazen Kızlık Bozma Seks Öyküleri de yalnızca oral yaparak birbirimize hafifletiyoruz, spordan çıkıp hemen bir duş alıyorum ve kendimi arındıktan sonra ona vajinamı sunuyorum, ilk başta beni yalıyor, uzun parmaklarını sokuyor ve o biçimde orgazma eriştiriyor, daha sonra ben onu yalıyorum ve ona gevşetiyorum. Hiçbir şey olmamış gibi işine dönüyor ve devam ediyor. İkimizde gerçekten çok mutluyuz, yıla düğünü var fakat benim için hiç kasvet değil, biz yalnızca onunla seks partneriyiz birbirimizi bu biçimde tatmin ediyoruz. Nişanlısından daha fazla Mobil Seks Öyküleri beni beğendiğini ve yaşamının sonuna kadar hayatımda olmak istediğini söyledi hatta bana kocandan boşan benimle evlen dahi dedi. Fakat ben şu anki yaşamımı bırakamam bunu âşık olduğum erkek için dahi asla yapamam. Parasal olarak hürüm ve manevi olarak da bu spor öğretmeni beni tatmin ediyor, aradığım yaşama sonunda kavuştum. Canım ne zaman isterse onu o zaman arıyor bazen otelde bazen de spor salonda kendimi becertiyorum.

Hatta bazen bazı aboneler yanıma gelip benimle tanışmak istiyor İş Yeri Seks Öyküleri o zaman uzaktan uzağa bana baktığını ve beni çekemediğini fark ediyorum. Ara gizeme elbiselerime dahi karışıyor tayt giymemi istemiyormuş kalçalarım çok seksiymiş ve bu kalçaların sahibi yalnızca oymuş, erkekler bana bakıyormuş ve bunu sindiremiyormuş. Natürel ki bu vaziyet bana gülünç geliyor çok güzelime gidiyor. Kocamı merak ettiyseniz aramız iyi, onu aldattığımı öğreniyor genç bir erkekle beraberlik yaşadığımı varsayım ediyor fakat ispatlayamıyor, zati benden ayrılamaz neticede benim gibi genç ve hoşunu bir daha bulamaz. Beni Kızlık Bozma Öyküleri tatmin etmediği için natürel ki de onu bekleyecek değilim, başka bir deyişle onun da neşeyi yerinde. Her neyse benim tatlı ufak sevgilim iyi ki varsın. Bana kadın olduğumu tekerrür anımsattığı için ona buradan teşekkür etmek istiyorum ve daha bunları yazarken yeniden onu hayal ediyor ve azmaya başlıyorum. Gerçekten eşi Lezbiyen Seks Öyküleri bulunmaz eşi eşi bulunmaz bir erkek ve benim karşıma çıktığı için minnettarım.