Ablamla Beraber Boşaldık

Ablamla Birbirimizi Boşalttık
Merhabalarlarlar. Ben İstanbul Avcılar ’dan Selin. 18 yaşındayım. Sizlere hayatımda ilk kere yaşadığım ve en zevkli dakikalar olan anları anlatacağım. bu hoş anlar ise ablamla aramızda yaşandı. Ablam Pelin benden 1 yaş büyük ve 19 yaşında. İkimizde yaz tatillerinde çalışmadığımız için konutta yalnız kalıyoruz. annem ve babam memur olduğu için iyi bir hayat yaşıyoruz ve azıcık da rahat gelişen kızlarız. Ablam Pelin benimle aynı boyda ve fiziği de çok olan bir kız. Benimde hoş bir fiziği olduğu söylenebilir ama ablamın göğüsleri benden azıcık daha büyüktür. İkimiz de hoş kızlarız. ablam ile çok iyi uyuşuruz. En yakın dostumdur ayrıca o benim. Ancak onunla bu yakınlığımız bize çok daha hoş şeyler yaşattı.

Ablam ile konutta kızsal işlerimizi beraber yaparız biz. Ve ben onun o hoş bedenine hayranlığımı her zaman bu işleri yaparken söylerim. zira ikimizde odamıza girer kapıyı kilitler ve soyunup kıllarımızı alırız. Ama ikimiz de evvel duşa gireriz. O gün hava sıcaktı ve ablam duşa girdiğinde ben de arttan duşa girdim. İkimiz de aynı anda yıkanıyorduk ve ablamın hoş kalçaları ve benimkinden büyük göğüsleri yanı başımdaydı. Bende şakayla karmaşık onun kalçalaırını sıkıp göğüslerini elliyordum. Azıcık eğlendikten sonra odamıza geçtik ve işimizi yapmak için hazırlandık. İç çamaşırlamızı giydik ve ağda yamaya başladık. Ben ablamın hoş göğüslerini sütyenini altından gördükçe daha çok tahrik olmaya başladım.

Bacaklarını elledikçe daha çok tahrik oluyordum ve bir ara onun bacaklarını okşamaya başladım. Ablam ne yapıyorsun hadi yap da bitsin derken ben onun bacaklarını okşamaya devam edip hiç romantizmden kavramıyorsun dedim. Abşamı koltuğa azıcık daha yatırdım ve ne yapıyorsun dediğinde ya bir karışma dedim. Sonra da bacaklarını okşayıp elimi yukarıya çıkardım ve amının yanlarını okşayıp elimi amına attım. Ablam ilk başta kendisini ger çekse de abla bir dur diyerek güç de olsa ikna ettim ve sonra amını ve çevresini okşamaya devam ettim. Ablam zevk almaya başlamıştı ve kilodunu açıp amını okşamaya başladım Ablam iyice zevke gelince de amını yalamaya başladım. O an zevkten çıldırmıştı sanki. Sonra da ikimiz soyunduk ve sevişmeye başladık. Ardından da ablamın göğüslerini yalamaya başladım. Onu yaladıkça meme uçları daha da sivreldi ve amı iyice sulandı. Sonra da o beni yalamaya başladı. Ardından da ikimiz yan yana oturduk ve göğüslerimizi okşayarak kendimizi boşalttık. Sonra tekerrür duşa girdik ve duşta da birbirimizi boşalttık. Şimdi ablamla geceleri odamız daha da ateşli hale geliyor.