ABLAMDAN POZISYON VE FANTR ÖĞRENIYORUM

Selam ben Ömer. 20 yaşındayım , 1.75 boyunda Antalya ’lıyım. Takribî 2-3 yıl evvel yaşadığım bir öyküyü anlatacağım size. O zamanlar bahar aylarıydı. Annemler köye gittiler. Ben ve ablam konutta kaldık. Ablam benden 8 yaş büyük. 10 gün kadar birlikte kalacaktık. Akşam eve geldim. Ablam daha işten dönmemişti. Odama geçtim . Üzerimi değiştirdim. Pcbaşına oturdum. 1 saat kadar sonra ablam geldi. Salona geçtim , duş alıp yemek hazırlarım dedi. Salonda oturmaya başladım. 15-20 dk kadar sonra ablam duştan çıktı. Ablamdan bahsedeyim azıcık. Ablam 1.70 boyunda siyah uzun saçlı , siyah gözlü , sıkı beden hatlarına sahip , süper bir kız.

Ayrıca kendine güvenen , cesur birisi. Konutta yanlız kaldığımız zamanlar yada ailemiz yokken giysi anlamındada rahat takılan birisi. O günde duştan çıkıp salona geldi. Altında kısa siyah mini etek , üzerinde ince askılı siyah bir body vardı. Harikulade beden hatları ortadaydı. Yemeğe geçtik. Yemeğimizi yedik. Akşam salonda tv filan izledik. Gece hoş bir film vardı tvde saat 12 ortamlarıydı. Onu izlemeye karar verdik. Ablam üzerini değiştirmeye gitti. Uyurken giydiği geceliğini giymeye gitmişti. Geldi oturmaya başladık. Geceliği beyaz ipekten , dize kadar kısa , göğüs kısmı sık dantelden bir gecelikti. İçinde sütyen yoktu göğüs uçları bira belirliydi.

Benimki hemen dikildi filmden çok ona konsantre olmuştum. Gece film bitince yattık. Ablamın odasının kapısına gittim. Usulca açtım. Sırtı kapıya dönük bilgisayar sandalyesine oturmuş. Pcde porno açmış , orgazm olmaya çalışıyordu. Birkaç dakika sonra onu öyle görme isteği geldi içime , birden odasına dalıp birşeyi gerekçe edecektim. Kapıyı birden açtım. Ablam paniklekalktı. Anadan Üryan bana döndü. Çık dışarı diye bağırdı. Kapıyı kapadım çıktım. 1-2 Dk sonra yanıma geldi. Üzerine siyah sütyen altına siyah iççamaşırı giymişti. Azıcık agresifti ama sonrasabah erken çıkacağımı merak etmesin diye söylemeye geldim dedim.

Azıcık sakinledi , mevzu kapandı. Ertesi akşam tekerrür klasik şeyler oldu. 3. gece ablam geldi. Salona geçtik. Üzerinde pembe baya dar mini göğüs kısmı dekoltebir kıyafet vardı. Bir ara ayağa kalktığında eğildi altında pembe iççamaşırı vardı rahat kızdı. Oakşam duşa girdim. Boşaldım. Ama bütün anlamıyla tatmin olamamıştım. O akşam hava çok sıaktı. Salondaki koltuklarda uyumaya karar verdik. Balkon kapısınıda açtık. Daha iyiydi içeriki odalara göre. Ablam pek çekinmezdi benden. Uyurken siyah sütyen , siyah iççamaşırı ile yamıştı. O kadar seksiydi ki kendime güç dominant oluyordum. Sabah uyandık. Ablam kalktı. Azıcık oturup tv izledik. Ablam hala iççamaşırlarıyla oturuyordu. O gün benim dışarıda işlerim vardı.

Ablamda dostlarıyla buluştu. Akşam 5-6 gibi konuttaydık. Duşa girmeye karar verdim. Minik tuvalet arızalıydı. Duşta olduğum sırada ablam sıkıştığını ivedi çıkmamı söyledi. 5 -10 dk ye çıkıyorum dedim. O kadar bekleyemem dedi. İçeri girdi. Küvetteydim arkanı dön dedi. Klozete oturdu. Shbette ediyorduk biryandan. O arada ablam işini tamamladı. Kalktı bana döndü. Konuşuyorduk. Küvet köpüklü birşey gözükmüyordu. Çıkmaya hazırlandım ablam dışarı çıktı. Havluya sarındım. Odama geçtim. Ablam orayada geldi. Giyineceğimi söyledim. Tebessümdü. Oturdu. Konutta yanlızız bilmek istediğin birşey varsa çekinme söyle dedi.

Yok dedim. Ablam utanacak birşey yok dedi. Cinsellikle alakalı mesele veya merak ettiğin şeyler varmı dedi. Utanarak hayır dedim. O sırada havlumu birden açtı. Elimle kapadım utanma dedi. Baktı. Herşey sıradan dedi. O arada benimki dikildi. Ablamda tebessümdü. Dostun içinde yakaladığı birşeyler var sanırım at dışarı rahatlasın dedi. Ablam hala odadaydı. Üzerinde tişört ve altında mini şort vardı. Onları çıkardı. İççamaşırlarıyla kaldı. Otur dedi. Heyecanlandım. Heralde kendimizi siktirmicez rahat ol dedi. Benimki iyice kalktı. Ablam elleriyle oynamaya başladı. Birsüre sonra onun ellerine boşaldım. İşte bu kadar dedi. Hakikatinde ilk cinselliğimdede o tanık olmuştu. Cinselliği yeniyeni keşfetmeye başladığım zamanlardı.

Tuvalete girmiştim. Ozamanlar ufaktım. Klozetin kapağını kaldırmıştım. 31 sürüklüyordum. Konutta yeniden ablam vardı yanıma dalmıştı. Utanmıştım. Yanıma gelmişti. Ve herşeyden bahsetmişti. Nasıl boşalırım , neler yapmalıyım gibi. Şimdide o stil bir gidişat vardı. Akşam ablam odama geldi tekerrür.Üstünde askısız dar göğüs dekolteli body altında siyah iççamaşırı vardı. Yatakta uyumuş dinleniyordum. Ablam üzerime oturdu. Üzerini çıkardı. Kalkıp şorumu indirdi çıplak olana kadar soydu. Kendide soyundu. İlk öğretmenn ben olacağım dedi.

Sex öyküsü Uyuyup bacaklarını açtı kalktım vajinasını gösterdi kızlık çeperi nedir vs gibi şeyleri öğretti. Sonra oturup sakso çekti. Elimden yakaladı balkona çıktık. Konutumuz 8. ve son kattı. Karşımız orman vve art denizdi. Ablam demirlere doğru tutundu domaldı. Usulca götten girdim. İnlemeye başladı. Bir zaman snra süratlendik. Boşalacağımız sırada ablam balkondaki masaya yattı dışarı doğru döndü balkondan alt fışkırtmaya başladı. bende sürüklemeye başladım alta boşaldım. Çok zevkliydi. ablam şuan 28 ben ise 20 yaşındayım ki ablam 30 una kadar evlenmeyi düşünmüyor başka bir deyişle bana cümbüş bol.