Sevgilimin Kardeş fantazisi

Sevgilim ile çok ateşli zamanlar geçiriyorduk. Sex kavrayışı basmakalıp değişik ve ufku bir o kadar genişti. Rakamsız yatak serüvenimiz oldu onunla. Ne zaman ev müsait olsa birlikte gider sikişin sevincini çıkarırdık onunla. Farklı mizaçları da vardı sevgilimin ve ben bu hallerine ayak uydurmakta zorlanıyordum bazen ne palavra söyleyeyim.

Sevgilimin en farklı huyu ise seks yaparken onu kardeşim gibi görmemi istemesi idi. Sikişirken aralıksız “ağabey sik beni” diyordu. Bu bana esrarengiz gelse de bir yandan da güzelime gidiyordu. Bir vakit sonra Kardeşim üniversiteyi kazandı ve yanıma geldi. Kardeşim 20 yaşında ismi Sanem. Hoş denebilecek bir kız. Neyse kardeşimin geldiği ilk gün hep beraber yemek yedik ve eve geçtik. Kardeşim bitkin olduğu için hemen odasına çekilip yattı. Biz de salonda Sevgi ile
En farklı huyu sex kavrayışıydı sevgilimin beni en son Kardeşin gibi sik beni diyerek azdırmaya çalışıyordu.
En farklı huyu sex kavrayışıydı sevgilimin beni en son Kardeşin gibi sik beni diyerek azdırmaya çalışıyordu.
televizyon izliyorduk. Ama Sevgi rahat durmuyordu, hemen pantolonumu indirip sakso sürüklemeye başladı. Sevgi erkeği nasıl mutlu edeceğini çok iyi bilen bir bayandı. Bu biçimde kaç kez sinemada, trafikte boşaltmıştı beni. Bazen gurup seks dahi yaptığımız olmuştu. Neyse o gece yeniden müthiş bir seks yaparak yattık. Ertesi sabah hep beraber kahvaltı yaptık. Kardeşimle azıcık sohbet ettik. Günler bu biçimde geçip gitmeye başladı. artık üçümüz aynı evde yaşıyorduk. Ama Sevgi ’de bir farklılık vardı sanki Sanem geldiğinden beri daha azgın bir hale gelmişti. Akşam yemek yerken ayağı ile aralıksız sikimi okşuyordu. Sanem görecek diye korksam da çok zevk alıyordum. O gece Sanem uyumak için odasına geçti. Biz de Sevgi ile sohbet ediyorduk. Bana dönüp sikişirken kardeşin bizi izlese ne dersin dedi. Bu sual çok eksantriğime gitmişti. Azıcık da usuma düşmedi değil. Sevgi bu gidişatı iyice kafama yerleştirdi. Artık onu sikerken benim usum kardeşimdeydi. Kardeşimi sikmeyi hayal ediyordum. Bir gece Sevgi hep birlikte evde rakı balık yapalım dedi. Ben de kabul ettim. Gidip yemek için gerekenleri aldım. Eve döndüğümde ise gözlerime inanamıyordum. Kardeşim küçücük bi giysi giymiş. Sanki gel beni sik diyordu. Masayı kurdum balıkları ben yaptım. Rakı içtik balık yedik. Yemeğin sonunda onlar masayı toplarken kardeşim bana doğru domalıyordu. Sonra koltuğa geçip oturunca bir baktım kardeşim iç çamaşırı giymemişti. Amı taptaze karşımdaydı. Ben Sevgi ’ye göz kırptım ve evden çıktı gitti. Kardeşimi ilk sikişimde yalnız olmalıydım. Bir vakit sonra Sanem ’i yanıma çağırdım. Yeter dedim sabahtan bei sefil oldum senin suratından. Azıcık utanır gibi yaptı ama numara olduğu çok belirliydi. Ona seni sikmemi istiyor musun diye sordum. Şak diye cevabı yapıştırdı. Ağabey sik beni senin için yanıyorum dedi. Beni öldüresiye sik diye dileniyordu. Daha fazla katlanamadım ve onu hemen altıma aldım. Çorabını yırttım ve amını yalamaya başladım. Amı muhteşemdi,yanılgısızdı, daha evvel hiç böyle bir am görmemiştim. Amını 20 dakika süresince yaladım. Daha sonra onu ayağa kaldırarak soydum, kendim de soyundum. Artık ikimizde anadan üryan kalmıştık. Sanem hemen önüme diz çöktü ve sikimi ağzına aldı. Azıcık deneyimsizdi ama ben o anın coşkuyu ile enteresan zevk alıyordum. Kardeşimin ağzını sikmeye başladım. Çok süratli gidip geliyordum. Bir yandan da demek seni öldüresiye sikmemi istiyorsun ha diye haykırıyordum. Sikim resmen taşaklarıma kadar ağzına giriyordu. Parmaklarımla ağzındaki tükürekleri alarak suratına sürmeye başladım. Onun makyajı ile tükürüklerimin karışması onu daha da seksi bir hale getirmişti. Kardeşim taşaklarımı yaladıkça zevkten can veriyordum. Hemen onu kaldırdım ve kucağıma aldım. Onu koltuğa oturttum ve hazır mısın diye sordum.
İnleyerek kafasını salladı. Ben de amına usulca sikimi sokmaya başladım. İnleye inleye ağabey bu çok kalın diyordu. 5 dakika da ancak tamamını sokabildim. Sikimin tamamını sokunca gidip gelmelerim de süratlendi. Şu anda resmen iki kardeş sikişiyorduk. Utanç verici olsa da çok sevinçliydi. Onu misyoner pozisyonuna geçirdim. Sanem ’i çılgın gibi sikiyordum. Kardeşimi takribî 40 dakika kadar siktim. Sanem sanki kendinden geçmişti. Artık boşalacaktım ve çıkarıp sikimi kardeşimin ağzına verdim. Kardeşim bütün bir lolitaydı döllerimi yutuyor suratına sürüyordu. Kardeşimi bu biçimde yanımı yattırdım. Bu ilk seksti daha 4 sene buradaydı. Devamının geleceğini de buradan kavrayabilirsiniz.