mustafa ve sedat

Selam dostlar ben aykut irtekin 9. Sınıfta olan öykümü okudunuzmu öğrenmiyorum ama lise ikiye geçince face de tanıştığım iki şahısla olan ilişkimden bahsetmek istiyorum öykümde de öğrenirsiniz fiyatlı pasiflik yapıyorum ve facem aykut irtekin kedi fotoğraflı hesap skype adresim se [email protected] ilavelersiniz konuşuruz sakarya seçimim olgundur. Neyse öyküme geçeyim öykümü okuyan mustafa isminde biri ilave etti beni 28 yaşında hafif kel kilolu biri ve benimle buluşmak istediğini fiyatımı verip saxo sürükletmek istedğini söyledi yalnızca sürterim de diyordu ve aynı gün sedat isminde bi ağabeyde yazdı kendi vasıtasında takılabiliceğimizi söyledi. Biri gece 1 de biri gece 2 de takılmak istiyordu neyapsam öğrenemeden kabul ettim. Gece saat 1 olunca spor siyah südten ve altıma mor bir kilot giyip çıktım. Üstüme mont ve altıma pijama ile kuşanıp çıktım ilk sedatla buluştum. Arka koltuğa oturdum ve serdivan lisesinin arda gittik oda arka koltuğa oturdu cebinden fiyatımı çıkarıp verdi şimdi benimsin dedi sikine kondom takıp başımı sikine bastırdı. Noluyo dedim sus ve yala dedi yalamaya başladım klasik ritimde saxo çekiyo alt yukarıya yapıyodum birden boğazıma kadar kökledi öğürünce yeniden bayağıya devam ettirdi bunu 5 dakka süresince yaptı sonunda tamam yat dedi arka koltuğa uzattı beni pijamamı indirdi kısakollumu da sıyırdı başıma doğru gördüğü görüntü onu çıldırtmıştı kondomu çıkarıp attı tükürükleyip direk içime salladı ve uzun zamandır yapmadığım için deliğimi ayrılarak soktu.

15 16 cm lik alet bi anda içime köklendi. Ahh diye bi bağırdım nolur çıkar diye dilenirken o üstüme iyice ağırlığını vermiş var gücüyle vuruyordu arkamdan. Boynumu emiyor ısırıyor öpüyor göğüslerimi koparacak gibi sıkıyordu. Altında avazım çıktığı kadar haykırıyordum araba sanki zelzele oluyormuş gibi sallanıyordu. Sesim kısılmaya başlamıştı ve ahh larım eksilmiş yerine ohh vur aşkım lar almıştı artık daha süratli vurması için dileniyordum. Ben konuştukça oda sen ne hoş orospuymuşsun yavrum diyerek daha derinlerime ittirmeye çalışıyordu. Resmen beni sike sike kadın yapmıştı. Kendimi ona doğru vurduruyor daha derinlerim istiyordum onu.

Göt deliğim anlaşmıştı sanki alev almıştı ve sikim kalkmış uzantığım koltuğa kerkiniyordum artık kendimi kastıkça onun azıcık daha sert girmesi zevkimi iyice katlamıştı. Çok uzun zaman geçmişti yarım saattir sikiyordu yada bana öyle geldi ve ben iyice sertleşmiştim ve bi kaç sert vuruştan sonra boşalmıştım. Anladımı öğrenmiyorum ama bi iki dakika sonra kendimi saldım ve oda yoruldunmu dedi evet dedim al o zaman dedi ve içime boşaldı. İkimizde hemen derlendik ve ben otomobilden indim oda öne geçti sırçasını açtı . sende iyi mülk var devamlı ilişki istersen paran hazır istediğin zaman ileti at dedi tamam dedim. Eve doğru yürümeye başladım zati zaman parkın dibinde oturuyordum ve eve dahi varamadan mustafa ağabey aramaya başladı. Nerdesin dedi zamanın önündeyim dedim iyi geldim dedi bişey diyemeden bindim. Paramı verdi ve otomobili yeniden serdivan lisesinin önüne çektik.

Koca tur minibüsüydü. Mektep servisiymiş. Neyse ben arkada soyundum o geldi diz çöktürdü beni ve yala dedi. Yalamaya başladım böyle neşeli olmuyo dedi kafamdan yakalayıp devamlı dipledi boğazımı yırttı resmen ama bir siki vardı patlıcan gibi çok hoştu. Yalamaktan sevinç alıyordum başını emmek çok güzelime gidiyordu ama izin etmiyor ağzımı sikiyordu resmen üstüm hep ağzımdan akan salyalara bulanmıştı ve o saçlarımdan asılıp sert sert ağzımı sikmeye devam etti yan döndürüp yanağımı sikmeye başladı yanağımda minik yırtıklar oluşmuş o gecenin acısını bir hafta sürüklemiştim. yanağımı zorluyor zorladıkçada yanağıma tokat atıp ohh ne hoş ağzın var az sabret işe gidicem boşalıyım diyordu. 5-10 dakka süresince bi yanağımı bi boğazımı zorlaya sorlaya sikti ve sonra sikini çekti ve tekerrür soktu tazikli bi biçimde ağzıma boşaldı. bacaklarından yakalayıp itmeye çalışıyordum. bacakları kasım kasım kasılmış titriyordu. Ardından zaman parkın oraya çekti otomobili inip konutuma gidip arınıldım. Evet dostlar öyküm böyle skype adresim [email protected] facem aykut irtekin kedi veya köpek fotoğraflı profil ilave edin tanışalım