Eşimi Dayımın Arkadaşıyla Kandırdım

Selam öyküm de beni benden çok seven eşimi eşimin bir attığı pis tırnağı dahi edemeyeceği dayımın arkadaşı ile nasıl kandırdığım olacak. Dayımın arkadaşı parasıyla çalışan hayat bayanıydı ama dayım dan da bırakamıyordu hoşlanıyor olsa gerek dayım nereye gitse tek gitmezdi arkadaşı da devamlı onunla beraberdi dayım zaman zaman eşimle bana ait olan konutumuza da geliyordu arkadaşı ile beraber dayımın arkadaşının gözü öyle bende oluyordu oturuyorlardı kalkana kadar gözlerini üstüm den almıyordu eşim de bu gidişatın farkın daydı eşim bundan dolayı benimle hep müzakere eder konutuma gelmesinler tasayı.

Bende sırf eşimin gıcıklığına devamlı kendi konutuma çağırır yada dayıma beni de otomobille almasını söylerdim son zamanlarda dayım ne zaman otomobilde turlayacak olsa beni de alırdı hep birlikte turlardık kafaları demledik dolaşmaktan usanınca beni geri eve vazgeçerdi eve döndüğüm de eşimin suratı beş karış morali çok bozuk olurdu dışarıdayken beni arayacak rahatsız edecek bir telefonu dahi yoktu bu vaziyet onu daha çok asap ediyordu. Eşimi sanki kölem gibi yapmıştım son zamanlar da ona evvelki davrandığım gibi davranmıyordu.

Hatta yatağımı dahi ayırmıştım sabah yatıp uykumu alıyordum gece de eşim ayrı yatakta yatarken bende sabahlara kadar bilgisayar başın da yada telefon başında olurdum ara ara da dayımla arkadaşı kazançtı alt katta bana ait olan odamda oturur kafaları demlerdi. Yeniden bir gün dayım arayıp beni viski içmeye davet etti eşime başka mazeretlerle dışarı çıkmam gerektiğini söyledim ve dayım gelip beni aldı dayım ben ve arkadaşı dayıma ait olan köy evine gidip masamızı kurduk kafaları demlerken bir yandan da sohbet ediyorduk bir taraftan da dayımın arkadaşının gözleri öylece bendeydi her zaman ki gibi dayım bir iki dubleden sonra bayıldı arkadaşı ile baş başa kaldık ikimiz içmeye devam ettikten sonra içki şişede durduğu gibi bizde de durmadı ne yaptığımızı öğrenmiyorduk.

Dayımın arkadaşı beni yaklaştı sırnaşmaya başladı hazır eşim doğum yapmış ilişki yaşayamazken bana da hoş bir fırsat doğdu suskunca sevişmeye başladık dayım ise hemen dibimizde uyuyordu bir vakit seviştikten sonra arkadan onu sikmek istediğimi ve eşim den anal yoldan ilişkiyi çok istediğimi fakat eşimin yapmadığını söyledim zati kendisi de arkadan vermeye hazırmış üzerini cettikten sonra domaldı ve ayyaş kafayla arkadan onu bir hoş siktim vazgeçtim eve gittiğim de eşim ister istemez gidişatın farkına vardı ve çocuğumuzu da alarak konutu terk edip gitti. Eşimin yokluğu her ne kadar bana ağır gelse de onun yokluğunu dayımın arkadaşı ile kapatmaya çalışıyordum böylece herkes hak ettiği yeri buldu yuvam parçaladı ama dayımın arkadaşını her fırsatta sikmekten bırakmadım.