Babamın Şöförüne Kızlığımı Verdim

Selam Ben Antalya’dan Berna, Başımdan geçen hadiseyi sizlere anlatmadan evvel cesaret bulmak için hemen hemen sitede bulunan tam öyküleri okudum.
Ben 19 yaşında lise son sınıf talebesiyim. Her sabah babamın yakışıklı uzun boylu esmer ve renkli gözlü şöförü beni mektebe vazgeçiyor.
21
Bir sabah mektebe gitmek için konuttan çıktım. Ama mektebe gitmeyi canım istemiyordu bunu şöföre söyledim. Şöför nereye gitmek istediğimi sorunca değişik konuta gitmek istediğimi söyledim. Yola koyulduk ben arka koltukta ortalı biçimde oturdum ve aynadan söförün bana baktığının farkındaydım. Beni beğeniyordu öğreniyorum ve bende onu çok istiyordum. Onu daha fazla isteklendirmek için mektep eteğimi dizlerimin üzerine kadar çektim. Altımda siyah seksi desenli çoraplarım vardı. Saçlarımı arkamda toplayıp daha fazla dikkatini sürüklemek istedim ve muvaffak oldum da bu çok güzelime gidiyordu. Konuta geldik o beni vazgeçip geri döneceğini söyledi bende o gün izinli olduğunu bildiğim için birşeyler içmek için içeriye davet ettim.
O içerde otururken ben meşrubat birşeyler aramaya başladım ve babamın özel günler için aldığı viskiyi buşdum Bundan daha özel bir gün olmaz diyerek birer kadeh doldurup içeriye geçtim. Kadehi verdikten sonra karşısına oturdum ve üstümdeki ceketi çıkarttım. Karşımda beni gözlerini kırpmadan izliyordu. Gömleğim vucudumu iyice sarmış göğüslerim göleğimin düğmelerini koparacak gibilerdi. Gözleribir göğüslerimde bir bacaklarımdaydı. Bacak bacak üstüne atmak için hücumda bulundum ve bu sırada öğrenerek firikik verdim. Siki kabarmaya başladı bunu görünce bit garip oldum. Utanarak gizlemeye çalışıyordu şişkinliği. Televizyonu açmak için ayağa kalktım ve yanımda getirdiğim porno filmini VCD ye koydum. Bundan onun haberi yoktu. Birden açılınca afallamış numarası yaptım ve hemen ayağa kalkıp kapatmaya çalıştı. Ben ona izlemek istediğimi söyledim ve yanına oturdum. Birlikte bir zaman izledikten sonra elimi pantolonunun üstünden sikini okşamaya başladım. Ben bunu yapınca oda cesaret bulup beni kucağına aldı eteğimin altından kalçalarımı okşamaya başladı. Buna daha fazla katlanamayıp dudaklarına yapıştım. Çılgınlar gibi öpüşüyor o benim kalçalarımı oksuyor ben de bir yandan onun sikini okşuyordum.
Sonra daha fazla katlanamayıp kalktım dizlerimin üstüne çöküp pantolonunu indirmeye başladım. Pantolonunu indirince siki birden çıktı ve suratıma çarptı. Sikini ağzıma alıp yalamaya emmeye başladım. Kazık gibi olmuştu ve harikulade yalıyorsun devam et aşkım diye beni tahrik ediyordu. Tahrik oldukça ben daşşaklarına kadar yalıyordum. Oda bu yalamaya daha fazla katlanamayıp beni ayağa kaldırdı ve gömleğimi yırtarcasına çıkartıp pembe südyenimi çıkarttı ve göğüslerimi çılgın gibi yalamaya emmeye başladı. O kadar hoş yalıyor du ki deliye çevirdi beni çıkardığım sesler onu daha fazla azdırmama neden oldu ve beni koltuğa oturtup eteğimi ve çorabımı bir hücumda çıkardı. Amım kabak gibi karşısındaydı ve yavaş yavaş oksamaya başladı. Sonra benim bittiğim an da bu yemini bacaklarımı ayırıp amıma dil darberileri attı ve dilini amımın içine sokarak yalamaya başladı. Ben kendimi kaybettim ve zevkten ne dediğimi öğrenmiyordum. Aman Allahım bu nasıl bir zevk anlatamam. Sonra beni masanın üstüne oturtup bacaklarımı ayırdı ve yarrağını amıma sürtmeye başladı. Amıma sürttükçe ben kendimden daha fazla geçtim ve artık sok sik beni patlat amımı diye dileniyordum. Bu yalvarlarıma daha fazla sabredemedi ve yarrağını yavaş yavaş amıma sokmaya başladı. Azgınlığım daha ağır bastı bu surattan acı umrumda değildi. Ve sonunda sikinin tamamını amıma soktu ve kızlığımı bozdu. artık kocam olmuştu. Aldığım zevkle söylediklerimin farkında değildim sik beni kocacığım ayrıl amımı sik sikkk diye haykırıyordum. Artık sona geliyorduk amımdan çıkıp beni yere oturttu ve sikini yalamamı söyledi bende büyük bir iştahla sikini yalayarak boşalttım. Öyle tazzikli boşalmıştı dölleri ağzımdan göğüslerime doğru akıyordu.
Azıcık dinlendikten sonra beni götümden sikmeni istiyorum kocacığım dediğimde tabiki hemen sikerim seni diyerek beni kucaklayıp banyoya götürdü. Küveti su ile doldurduktan sonra küvetin içinde o altta yattı ben üstüne yattım ve sevişmeye başladık. Sonra beni kucağına alıp amımı yalamaya başladı. Bu arada bir yandan da götüme parmağını sokarak alıştırıyordu. Sonra daha fazla direnemiyorum sik beni götümden kocacığım dememle beraber beni kucağından indirip direk yarrapının üstüne oturtu bir hücumda hepsini içime soktu. Acıya katlanamayıp bayılmışım. Ayıldığımda kocam götüme boşalmış beni surat üstü yatağa yatırmıs yanımda uyuyordu. Kalktıp dudağına bir öpücük kondurdum ve duş alalım sonra beni konuta vazgeç aşkım diyerek yanından kalkıp duş almaya gittimi. Duşta elimi ne götüme dokunabiliyordum nede amıma çok acıyordu. Oda duşunu altıtan sonra otomobile binmek istedim ama götümün üzerine acıdan oturamıyordum. Arka koltukta yan uyuyarak konuta geldim. Anneme babama görünmden odama çıktım ve yattım.
Haftada iki gün mektepten sonra şöförümüzle kocamla kimsenin oladığı yerlerde sikişiyoruz. Sınamadığımız pozisyon ve mekan kalmadı.